Společnost

Společnost Syxsense Inc. založena v roce 2012 se sídlem v Newport Beach v Kalifornii je celosvětový lídr v oblasti jednotné správy koncových bodů a jejich zabezpečení.

Výrobce je předním poskytovatelem inovativní cloudové technologie, která poskytuje hlubokou viditelnost s detaily o každém koncovém zařízení, na každém místě, všude uvnitř i vně sítě a také v cloudu.

Nyní již s více než 500 dlouhodobými enterprise zákazníky s počtem koncových bodů od 100 do 100 000 poskytuje různá řešení pro organizace všech velikostí i pro poskytovatele služeb (MSP).

Technologie Syxsense Endpoint Security Cloud always-on funguje v reálném čase, takže podniky mohou fungovat bez výpadku v důsledku narušení bezpečnosti, které ochromuje produktivitu a vystavuje je finančním rizikům a poškození pověsti. Technologie kombinuje sílu umělé inteligence s odbornými znalostmi v oboru a umožňuje spravovat a zabezpečovat koncové body tím, že včas zabrání zneužití hrozeb, nebo je alespoň ihned zneutralizuje.

Značka Syxsense je synonymem prvního poskytovatele bezpečnostních IT řešení na světě, který nabízí správu záplat, skenování zranitelností a zabezpečení koncových bodů včetně mobilních zařízení v jediné konzoli.