Skener zranitelností

Včasné rozpoznání kritických hrozeb

Odhalte zranitelnosti.

Najděte slabá místa a chyby v konfiguraci, kvůli kterým hrozí odcizení vašich citlivých dat nebo nežádoucí změna jejich stavu.

Snižte rizika.

Převezměte zpět kontrolu nad dodržováním bezpečnostních předpisů na každém jednotlivém zařízení, které lidé ve vaší organizaci používají k práci.

Posílení detekce hrozeb.

Zachytíme více než jen zranitelnosti operačního systému a třetích stran. Prohledejte konfigurace zabezpečení, jako jsou otevřené porty, stav antivirového programu, vypnuté brány firewall a další.

Databáze zranitelností

Naše rozsáhlá knihovna zranitelností je rozdělena do kategorií podle bezpečnostních skupin a zahrnuje závažnost jednotlivých hrozeb. V rozsáhlém katalogu lze snadno filtrovat a vyhledávat konkrétní typy zranitelností, aniž by bylo nutné prověřovat vše. Zahrnuté skupiny bezpečnostních skriptů: antivirus, těžba kryptoměn, FTP, firewally, skenování portů, VPN, sociální sítě a další.

Upozornění na hrozby

Klíčem ke správné prevenci před kybernetickými útoky je rychlá identifikace a okamžité odstranění zranitelností. Syxsense vás upozorní na hrozby v reálném čase a okamžitě umístí zařízení do karantény, čímž je izoluje od zbytku sítě. Tím se zastaví šíření jakýchkoli škodlivých procesů, takže máte čas na vyřešení hrozeb, aniž by útočníci zneužili zranitelnost, zatímco vy pracujete.