Cortex - Workflows

Reagujte rychleji než kdykoli předtím.

Inteligentní koncové body.

Cortex předává data o změnách chování a stavu koncových bodů v reálném čase, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Využijte automatizaci.

Vytvářejte pracovní postupy, které propojují procesy od začátku do konce, od detekce hrozeb až po jejich řešení.

Reakce na jedno kliknutí.

Udělali jsme těžkou práci za vás. Získejte plný přístup k naší rozsáhlé knihovně předpřipravených pracovních postupů vedoucích k nápravě.

Hyperreaktivní receptory

Odpočítávání do narušení bezpečnosti začíná v okamžiku, kdy hrozba pronikne do vaší sítě, takže každá vteřina se počítá. Přesné detekční senzory monitorují koncové body 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, v reálném čase sdělují jakoukoli neobvyklou aktivitu do vaší Syxsense konzole a po zjištění změny okamžitě aplikují ochranu. Cortex přináší klid díky rychlé detekci a zásahu v podobě okamžité eliminace bezpečnostních hrozeb.

Knihovna hotových pracovních postupů

Uložili jsme a sdíleli naše kritické pracovní postupy vedoucí k nápravě, abyste mohli eliminovat hrozby jediným kliknutím. Není třeba neustále vyhledávat aktualizace nebo vytvářet pracovní postupy podle objevených nových zranitelností - knihovnu neustále doplňujeme, takže je vždy aktuální.

Vizuální návrhář pracovních postupů

Vytvářejte pomocí Cortex vlastní pracovní postupy, aniž byste museli napsat jediný skript. Naše výkonné rozhraní poskytuje nástroj pro tvorbu procesů, kde jednoduchým přetažením myší přidáte akci pro každou zjistitelnou změnu, zásah a reakci. Můžete monitorovat a spravovat svá zařízení pomocí vlastních multi-sekvenčních úloh, které chrání před hrozbami a reagují na ně rychleji a efektivněji.