Proč End Point Management?

Rizika a hrozby stále rostou

Dnešní prostředí hrozeb je, v důsledku COVID-19, následného přechodu na nový styl vzdálené a hybridní práce a stále sofistikovanějších metod útoků ze strany kyberzločinců, méně předvídatelné než kdykoli předtím. Útoky na koncová zařízení jsou na vzestupu, což s sebou přináší rostoucí náklady v souvislosti se stále častějšími úniky dat.

Koncová zařízení v ohrožení

Vaše koncové body – notebooky, PC, tablety, servery, virtuální stroje, chytré telefony a hodinky – jsou branou, kterou útočníci využívají k přístupu k firemním datům. Pokud své koncové body nechráníte vystavuje se riziku potenciálního útoku, a v konečném důsledku i finančním, reputačním a právním dopadům, které vám únik citlivých dat způsobí. Tyto dopady jsou navíc většinou nevratné a mohou vaši organizaci navždy zničit.

Nepřetržitý monitoring a automatizace úloh

V dnešní době je pro organizace zásadní přijmout konzistentní přístup k ochraně koncových bodů. Nejlepším způsobem, jak toho mohou IT týmy dosáhnout bez další zátěže, je řešení zabezpečení koncových bodů, které poskytuje nepřetržité monitorování hrozeb, detekci a automatizaci kritických bezpečnostních úloh.