Přístup a kontrola odkudkoli a kdykoli

Sdílejte odkudkoli.

Přistupujte k zařízení vašich zaměstnanců z libovolné vzdálenosti, ať jste kdekoli.

Vzdálené řešení problémů.

Vyřešte jakýkoli problém, velký i malý. Sdílejte pracovní plochu, rychle identifikujte problémy a najděte řešení během několika minut.

Cloudová platforma.

Zabezpečené cloudové připojení, které vám umožní vzdálený přístup k libovolnému zařízení.

Ovládání pomocí prohlížeče

Řešte problémy z celého světa nebo jen z kanceláře. Pro přístup k zařízení uživatele a poskytování vzdálené pomoci můžete použít libovolný webový prohlížeč na libovolném zařízení s připojením k internetu. Poskytněte svým správcům IT více času na rychlé a efektivní řešení problémů a udržujte produktivitu organizace.

Syxscore

Náš nástroj pro hodnocení zabezpečení Syxscore poskytuje hodnocení závažnosti podle NIST a podle výrobce daného SW ve vztahu ke stavu koncových bodů ve vašem prostředí. Jedná se o personalizované hodnocení toho, která zařízení jsou zranitelná a jak kritické jsou aktualizace pro celkovou ochranu vaší sítě, což vám dává možnost zaměřit se na koncové body, které představují nejzávažnější úroveň rizika.

Integrace nástrojů

Konsolidujte své nástroje a rozšiřte své pracovní prostředí o další integrace pro vzdálené ovládání a podporu. Nabízíme integraci s TeamViewer, takže můžete využívat další funkce, které vám umožní zajistit uživatelům nejvyšší úroveň podpory přímo z konzole Syxsense.

Obousměrný přenos

Mnoho případů podpory vyžaduje přenos souborů mezi zařízeními. Pomocí aplikace Syxsense můžete sdílet obrazovku nebo jednoduše sdílet obsah přes připojení a přenášet soubory a skripty, čímž odpadají další kroky prostřednictvím jiných aplikací nebo služeb pro sdílení souborů. Přenos funguje oběma směry a zabezpečené připojení chrání vaše soubory před vnějšími hrozbami, takže můžete problémy vyřešit rychle a bezpečně.