Patch Management

Minimalizujte plochu útoku

Přesná detekce.

Naše pokročilá logika detekce prohledá vaši síť a identifikuje zařízení s chybějícími aktualizacemi.

Rychlé nasazení.

Zkraťte dobu mezi identifikací a lokalizací. Odhalte včas místo kritické hrozby a okamžitě nasaďte řešení.

Operační systém a třetí strany.

Obsah našich záplat je každý večer upravován pomocí synchronizace s databází NIST a automatizovaného webového vyhledávače.

Chci minimalizovat
plochu útoku ihned

Začít

Cílené nasazení

Úspěch vaší bezpečnostní strategie závisí na tom, jak rychle dokážete dostat nejkritičtější aktualizace do nejzranitelnějších zařízení. Rozsáhlé možnosti filtrování a dotazování vám dávají plnou kontrolu nad stanovením priorit záplat, zatímco naše přísná logika detekce zajišťuje, že na každé zařízení budou nainstalovány pouze nezbytné aktualizace. Váš software zůstane aktuální, vaše nasazení se zjednoduší a vaše síť bude bezpečná.

Syxscore

Náš nástroj pro hodnocení zabezpečení Syxscore poskytuje hodnocení závažnosti podle NIST a podle výrobce daného SW ve vztahu ke stavu koncových bodů ve vašem prostředí. Jedná se o personalizované hodnocení toho, která zařízení jsou zranitelná a jak kritické jsou aktualizace pro celkovou ochranu vaší sítě, což vám dává možnost zaměřit se na koncové body, které představují nejzávažnější úroveň rizika.

Nahrazení záplat

Zbavujeme vás starostí s nahrazováním záplat, takže už nikdy nebudete muset zjišťovat, v jakém pořadí jsou aktualizace vyžadovány. Poskytujeme více než jen informaci o stavu záplat, díky nám totiž pracujete s automatizovaným procesem, který se skládá z vyloučení nahrazených záplat a zahrnutí novějších záplat. Když nasazujete záplaty do celé sítě nebo jen do jediného zařízení, Syxsense pokaždé zajistí, aby nasazení bylo co nejefektivnější, a ušetří vám tak čas i šířku pásma sítě.

Aktualizace funkcí

Spravujte aktualizace funkcí Windows OS odděleně od ostatních operačních systémů a od jakýchkoliv aplikací třetích stran. Pomocí Syxsense můžete využívat vlastní ISO soubory k udržování zařízení v aktuálním stavu s podporovanými verzemi systému Windows, abyste snížili zátěž spojenou se správou dané verze a zajistili, že vám neuniknou kritické aktualizace.

Reboot Management

Ve výchozím nastavení jsou restarty systémů vždy omezené tak, abyste nikdy nerušili uživatele během pracovní doby. Časování a spouštěče akcí vám dávají plnou kontrolu nad výkonem, opakováním a plánováním každé úlohy restartu systému, kterou ve svém prostředí zpracováváte.