Mobile Device Management

Správa, konfigurace a zabezpečení mobilních zařízení

Pracujte kdekoli.

Umožněte zaměstnancům bezpečně pracovat s firemními zdroji z jakéhokoli zařízení, včetně jejich vlastního.

Zabezpečení na dálku.

Uzamykejte, resetujte a vymazávejte mobilní zařízení z konzole Syxsense bez ohledu na jejich umístění.

iOS a Android.

Podpora správy mobilních zařízení pro zařízení iPhone, iPad a Android. firewall a další.

Správa aplikací

Tichá instalace aplikací a aktualizací verzí do zaregistrovaných zařízení v síti bez zásahu uživatele. Aplikace lze z konzole Syxsense vzdáleně zařadit na bílou nebo černou listinu, nebo je ze zařízení odebrat a zároveň jim nastavit omezení stahování, která omezí instalace aplikací dostupných na uživatelském mobilním zařízení.

Zabezpečení mobilních zařízení

Nemůžete vždy ovlivnit, zda se zařízení dostane do nesprávných rukou, ale můžete zavést standardy pro bezpečnostní výzvy pro případ, že se tak stane. Pomocí MDM v systému Syxsense nastavíte požadavky, které musí uživatelé splňovat, pokud jde o typ a složitost přístupových kódů a kódů PIN na zařízeních, která komunikují s vaší sítí. V případě ztráty nebo odcizení zařízení můžete všechna zařízení na dálku uzamknout, resetovat a vymazat z konzole Syxsense.

Kontejnerizace dat

Chraňte firemní data i mimo zamykací obrazovku. Izolujte a chraňte firemní data na zařízeních BYOD a zařízeních vydaných společností pomocí odlišných profilů zabezpečení. Jedná se o vysoce zabezpečenou, ohraničenou zónu, kde je umožněn přístup k firemním datům s omezenou viditelností a další vrstvou bezpečných pověření.